







3 225 ₴
2 580 ₴
Меблевий ключовий сейф СМ-300 — це компактне та надійне рішення для безпечного зберігання цінностей, документів і грошей. Завдяки невеликим розмірам, його легко вбудувати в шафу, комод або тумбу. Суворий дизайн і зносостійке покриття гармонійно впишуться в будь-який домашній або офісний інтер'єр.
Конструкція сейфа виготовлена з листової сталі завтовшки 1,5 мм корпус, 2,0 мм дверна плита. Дверний отвір посилений. Двері втоплені. Сейф має внутрішні петлі — ці особливості конструкції також збільшують його надійність.
Меблевий (пістолетний) сейф пофарбований порошковою фарбою (t запікання — що надає йому приємного вигляду та оберігає від корозії.
Надійний ключовий замок сувальдного типу (Титан/FZB/Barrero) захистить ваші документи та цінності від сторонніх.
Габаритні розміри:
Технічні характеристики:
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Вид сейфа | вбудовані сейфи та схованки |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 280 мм |
| Зовнішня ширина | 350 мм |
| Зовнішня глибина | 300 мм |
| Загальні | |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |