







2 063 ₴
1 650 ₴
Компактний меблевий сейф СМ-200 призначений для безпечного зберігання грошей, документів, друку та особистих цінностей. Завдяки невеликим габаритам, він ідеально підходить для встановлення в шафи, комоди або офісні тумби.
Конструкція виготовлена з міцної листової сталі. Дверний отвір додатково посилений, а внутрішнє розташування петель забезпечує підвищену надійність. Дверцята сейфа втоплені, що унеможливлює піддягання. Поверхня покрита якісною порошковою фарбою, що запікається за високої температури, що запобігає появі подряпин і захищає метал від корозії.
У сейфі передбачені 4 отвори для кріплення: 2 знизу та 2 ззаду.
Меблевий (пістолетний) сейф пофарбований порошковою фарбою (t запікання — що надає йому приємного вигляду та оберігає від корозії.
Надійний ключовий замок сувальдного типу (Титан/FZB/Barrero) захистить ваші документи та цінності від сторонніх.
Габаритні розміри:
Технічні характеристики:
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Вид сейфа | вбудовані сейфи та схованки |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 200 мм |
| Зовнішня ширина | 310 мм |
| Зовнішня глибина | 200 мм |
| Загальні | |
| Вага | 3.8 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |