








3 825 ₴
3 060 ₴
Меблевий сейф СМ-400 — надійний сторож для ваших цінностей. Завдяки компактним габаритам 40х35х32 см, він ідеально підходить для прихованого монтажу в офісних шафах, гардеробних або домашніх тумбах. Посилена конструкція та класичний ключовий замок забезпечать збереження документів, грошей і печаток.
Конструкція сейфа виготовлена з листової сталі завтовшки 1 мм корпус, 2 мм дверна плита. Дверний отвір посилений. Краї дверей загнуті всередину, що збільшує міцність і зламостійкість. Сейф має внутрішні петлі — ці особливості конструкції також збільшують його надійність.
У сейфі передбачені 4 отвори для кріплення: 2 знизу та 2 ззаду.
Меблевий (пістолетний) сейф пофарбований порошковою фарбою (t запікання — що надає йому приємного вигляду та оберігає від корозії.
Надійний ключовий замок сувальдного типу (Титан/FZB/Barrero) захистить ваші документи та цінності від сторонніх.
Сейф обладнаний полицею
Габаритні розміри:
Основні характеристики:
Комплектація
Сейф СМ-400 гармонійно впишеться в сучасний інтер'єр і захистить ваші активи. Строгий дизайн і міцні матеріали гарантують довгий термін експлуатації виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Вид сейфа | вбудовані сейфи та схованки |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 400 мм |
| Зовнішня ширина | 320 мм |
| Зовнішня глибина | 350 мм |
| Загальні | |
| Вага | 10 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |