








1 538 ₴
1 230 ₴
Компактний меблевий сейф СМ-160 — надійне та практичне рішення для дому чи офісу. Завдяки невеликим габаритам він легко встановлюється в шафи або тумби, забезпечуючи зручне зберігання цінностей, документів і засобів самооборони, залишаючись прихованим від сторонніх очей.
Конструкція сейфа виготовлена з листової сталі завтовшки 1 мм корпус, 2 мм дверна плита. Дверний отвір посилений. Двері втоплені. Сейф має внутрішні петлі — ці особливості конструкції також збільшують його надійність.
У сейфі передбачені 4 отвори для кріплення: 2 знизу та 2 ззаду.
Меблевий (пістолетний) сейф пофарбований порошковою фарбою (t запікання 180 °C) — що надає йому приємного вигляду та оберігає від корозії.
Надійний ключовий замок сувальдного типу (Титан/FZB/Barrero) захистить ваші документи та цінності від сторонніх.
Габаритні розміри:
Технічні характеристики:
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 1 мм |
| Товщина стінок | 1 мм |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість секцій | 1 |
| Вид сейфа | вбудовані сейфи та схованки |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 160 мм |
| Зовнішня ширина | 220 мм |
| Зовнішня глибина | 160 мм |
| Загальні | |
| Вага | 2.24 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |