






4 388 ₴
3 510 ₴
Меблевий сейф SP-250GE — це компактне та надійне рішення для дбайливого зберігання грошей, документів, друку й цінностей. Ідеально підходить для монтажу всередині меблів, в офісах, вдома або готелях. Обладнаний надійним електронним замком та окремим касовим відсіком на ключі.
Конструкція сейфа виготовлена з листової сталі завтовшки 1 мм для корпусу та 2+1 мм для дверної плити. Дверний отвір посилений. Двері мають фальшпанель (внутрішня частина дверей захищена додатковим листом сталі), що підвищує міцність і стійкість до зламу. Товщина дверної конструкції 50 мм. Сейф має внутрішні петлі — ці особливості конструкції також збільшують його надійність.
Сейф має два горизонтальних відділення. Касове відділення обладнане дверцятами завтовшки 2 мм, які замикаються замком Euro-lock (Секретність — 2000 комбінацій).
Сейф обладнаний електронним замком з двома посиленими ригелями діаметром 16 мм. Відкриття та закриття сейфа відбувається за допомогою коду та ключа, який також виконує функцію ручки. Це підвищує рівень надійності сейфа, а у разі втрати коду або розряджання батарейок передбачена система аварійного розкриття.
Меблевий (пістолетний) сейф пофарбований порошковою фарбою (температура запікання 180 °C) — це надає йому приємного вигляду та оберігає від корозії.
Габаритні розміри:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalzavod |
| Країна виробник | Україна |
| Тип замка | Ключовий і електронний кодовий |
| Товщина металу | 1 мм |
| Товщина стінок | 1 мм |
| Товщина дверей | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість секцій | 2 |
| Наявність трейзера | Так |
| Вид сейфа | готельні та меблеві сейфи, вбудовані сейфи та схованки |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 250 мм |
| Зовнішня ширина | 360 мм |
| Зовнішня глибина | 310 мм |
| Загальні | |
| Вага | 7.4 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Гарантійний термін | 12 міс |