









5 989 ₴
5 889 ₴
Показати оптові ціниУніверсальна мобільна батарея високої ємності O2 Project YT-2430 — надійне рішення для підтримки автономності ваших ґаджетів під час тривалих поїздок, подорожей, відпочинку на природі або планових вимкнень електроенергії. Завдяки великій місткості та високій вихідній потужності, цей повербанк здатний заряджати не тільки смартфони, а й планшети, а також сумісні ноутбуки.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Project |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 60000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 45 В |
| Особливості | Ремінець на руку, Ліхтарик, Дисплей, Індикатор рівня заряду |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Максимальна потужність W | 100 |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Висота | 85 мм |
| Вага | 1250 г |