









2 799 ₴
2 699 ₴
Показати оптові ціниКомпактний мініІБП Doocreate DC1036L (36W) — це надійне джерело живлення для забезпечення безперебійної роботи інтернету, роутерів, оптичних терміналів і камер відеоспостереження. Прилад гарантує автоматичне перемикання на резервне живлення без перезавантажень і обладнаний інформативним дисплеєм.
Doocreate DC1036L — це незамінний помічник для дому та офісу, створений для того, щоб підтримувати роботу вашої техніки у разі вимкнень електрики. Пристрій автоматично перемикається на живлення від встановлених батарей і назад, захищаючи під'єднані прилади від різких стрибків напруги. Під'єднаний через нього Wi-Fi роутер або модем не втратить мережу, а камери відеоспостереження продовжують запис у штатному режимі.
Переваги пристрою:
Технічні характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 12000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, DC |
| Особливості | Дисплей |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Індикація | С дисплеем |
| Функції заряджання | Стандартна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 171 мм |
| Ширина | 113 мм |
| Висота | 37 мм |