



619 ₴
519 ₴
Показати оптові ціниLiitoKala Lii-CH2 — це компактний і універсальний двоканальний зарядний пристрій , що підходить для заряджання майже всіх популярних циліндричних акумуляторів. Його ключова перевага — можливість заряджання рідкісних літій-іонних акумуляторів із напругою 1.5V , які використовуються як заміна звичайним лужним батарейкам.
Пристрій має два незалежні канали та сумісна із широким спектром типорозмірів (від ААА до 26650, завдовжки до 72 мм). Він підтримує хімічні типи: NiMH/NiCd, Li-Ion, LiFePO4, Li-ion 1.5V .
На інформативному цифровому дисплеї показує відсоток заряду (%), поточну напругу та струм заряджання. Живлення відбувається через сучасний порт USB Type-C від зовнішнього блока живлення 5V 2A (купується окремо), що робить його зручним для використання вдома або в подорожах.
Ключові функції та керування:
Основні переваги:
Характеристики:
Надійна та гнучка зарядка для всіх акумуляторів з LiitoKala Lii-CH2!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liitokala |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Типорозмір акумулятора | 14500, 17500, 18500, 16340, 18650, AA, AAA, D, C |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Струм заряду | 1 А |
| Кількість акумуляторів, що заряджаються | 6 шт. |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 136 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Маса | 0.112 кг |