









1 175 ₴
Skmei Processor — це надійні тактичні годинники, створені для екстремальних умов, активного відпочинку, туризму та повсякденного використання в стилі мілітарі. Модель поєднує в собі високу міцність, функціональність і брутальний дизайн. Головна особливість — вбудований електронний компас, який допоможе орієнтуватися на місцевості.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
ФункціїХарактеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Хронограф | Так |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати |
| Спорт-функції | Крокомір, Барометр, Секундомір, Компас |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 55х16 |
| Стиль | Спортивний |
| Особливості | Працюють з Apple і Android Інструкція російською мовою |
| Застежка | Класична |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Колір ремінця | Чорний |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Довжина ремінця | 25 см (регулюється) |
| Функції | Хронограф, розумні цілі, фітнес-трекер, педер, секундомір, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць |
| За діаметром годинника | Великі |
| Вага, г | 60 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Наявність компаса | З компасом |
| Підтримка Sim-карти | Без SIM-картки |
| Наявність камери | Без камери |
| Для військових | Тактичні |