









2 949 ₴
Показати оптові ціниФітнес-платформа з 2 еспандерами — це ідеальний тренажер для ефективних домашніх тренувань. Вона дає змогу розробляти всі групи м'язів, покращувати витривалість, зміцнювати м'язи та прискорювати процес спалювання жиру. Максимальне навантаження до 150 кг робить його придатним для більшості користувачів. Платформа обладнана 99 рівнями інтенсивності вібрації, а також 5 автоматичними режимами зручності та комфорту.
Вібраційна технологія на платформі активує м'язи, покращує кровообіг і підвищує тонус тіла, роблячи тренування ефективнішими. До комплекту входять два еспандери, які допомагають додати навантаження на руки, а також урізноманітнять кардіонавантаження та інші типи вправ. Для вашої зручності на платформі вбудований динамік, що дає змогу слухати музику або аудіотренування під час занять. Цей тренажер підходить як для новачків, так і досвідчених користувачів завдяки великій кількості налаштувань і режимів роботи.
Переваги:
Характеристики:
Комплектація
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Кількість програм | 5 шт. |
| Кількість швидкостей | 99 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Частота коливань | 60 Гц |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 52.5 см |
| Ширина | 31 см |
| Висота | 12.5 см |
| Вага | 8.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Еспандер для рук | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |