


10 995 ₴
Шукаєте не просто лампу, а справжній артоб'єкт, який приковуватиме погляди? Настільний світильник-нічник "Динозавр" від культового італійського бренда Seletti — це ідеальний баланс між зухвалим сучасним мистецтвом і функціональністю.
Створена відомим дизайнером Маркантоніо Раймонді Малерба, ця лампа перетворює доісторичного тиранозавра на доброзичливе джерело м'якого світла. Світильник ідеально доповнить інтер'єр вітальні, спальні, концептуального офісу або стильної дитячої кімнати.
Характеристики:
Продається в пакованні з логотипом Seletti.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Нічник |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 2 Вт |
| Колір | Білий |
| Виробник | Seletti |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | від мережі |
| Тип встановлення | настільні |
| Таймер вимкнення | без таймера |
| Тип використовуваної лампи | світлодіодні |
| Напруга (В) | 220 В |
| Вимикач | на дроті |
| Індикатор заряджання | без індикатора |