




23 400 ₴
Паріть у повітрі, надихайтеся світлом.
Відчуйте магію технологій і сучасний дизайн з унікальною левітувальною пірамідою Flyte. Це не просто предмет інтер'єру, це поєднання фізики, мистецтва та функціональності, яке притягує погляд і заворожує.
Піраміда, виготовлена в ефектному райдужному (гальванічному) покритті, ширяє та повільно обертається над чорною дерев'яною основою, використовуючи магнітну левітацію. Прихований усередині механізм дає піраміді світитися, створюючи затишну та футуристичну атмосферу в кімнаті. Це ідеальний подарунок для поціновувачів хай-тек дизайну, стилю лофт або мінімалізм.
Переваги:
Характеристики:
У комплекті: база дерева чорного кольору, райдужна піраміда й адаптер змінного струму (вхід 100-240 В — 50/60 Гц, вихід 15V 1A).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Пірамідка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 2 шт. |
| Особливості | Світлові ефекти, На магніті |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Вага | 1300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для прикрас |
| Живлення | від мережі |
| Форма | Кругла |
| Колір світіння | Теплий |
| Тип встановлення | настільні |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Матеріал корпуса | дерево |
| Таймер вимкнення | без таймера |
| Тип використовуваної лампи | світлодіодні |
| Напруга (В) | 15 В |
| Індикатор заряджання | без індикатора |