








669 ₴
569 ₴
Показати оптові ціниСпортивний годинник Skmei 1363 — це надійний функціональний аксесуар, створений для активних людей, спортсменів і тих, хто стежить за своєю фізичною формою. Модель поєднує в собі цифровий хронометр, 3D-крокумер і стильний захищений корпус.
Особливості годинника SKMEI 1363:
Матеріал корпусу
Корпус моделі SKMEI 1363 виготовлений із полікарбонату. Завдяки своїм властивостям цей матеріал не схильний до зношування в процесі тривалої експлуатації.
Ударостійке скло
Пластикове стекло успішно протистоїть появі подряпин та інших механічних пошкоджень.
Водонепроникність
Конструкція та матеріали, з яких виготовлений годинник, є чудовим захистом від вологи. Клас вологозахисту 3 АТМ.
Матеріал браслета
Браслет, виготовлений із гіпоалергенного поліуретану, забезпечує комфортне носіння та надійну фіксацію годинника на зап'ястку. Завдяки широкому діапазону регулювань, годинник SKMEI 1363 підійдуть будь-якому.
Надійна фіксація
Класичний замок-пряжка з металевою застібкою Tang Buckle з неіржавкої сталі надійно утримує браслет на зап'ястку та оберігає від випадкового розстібання.
Підсвітка
Дисплей з електролюмінесцентною підсвіткою дає змогу дізнатися час навіть у повній темряві. Досить натиснути на кнопку, і приємний зелений колір освітить елементи циферблата.
Крокомір
Функція крокоміра відстежує пройдену Вами відстань. Науково доведено, що людині необхідно на день проходити в середньому 10000 кроків. Це необхідно для підтримки організму в тонусі та зменшення ризику розвитку різних захворювань.
Широкий функціонал:
Характеристики:
Комплект постачання:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцевий Miyota |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Вічний календар, Індикація дати, Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація року |
| Спорт-функції | Крокомір |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 27 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Загальна довжина | 240 мм |
| Вага | 44 г |