








3 795 ₴
Carnival Masters Silver Honey — це втілення вишуканості та функціональності, створене для чоловіків, які цінують класичний дизайн у поєднанні з передовими технологіями. Модель виготовлена в благородному сріблястому кольорі, що робить її універсальним аксесуаром як для ділового костюма, так і для стилю casual.
Ми пропонуємо офіційну гарантію 12 місяців і є єдиними ексклюзивними представниками Carnival в Україні, що гарантує оригінальність кожної моделі.
Основні переваги Carnival:
Годинник Carnival створені для чоловіків, які цінують престиж, точність і безкомпромісну якість.
Примітка: Часи комплектуються 2 ремінцями:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Сапфірове скло |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Клас вологозахисту | WR |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 39 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Стиль | Класичний |
| Особливості | Сріблястий корпус Чорний ремінець Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 12/24 год |
| Застежка | Кліпсова Carnival |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Колір ремінця | Чорний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип індикації | Арабські цифри, індекси |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Довжина ремінця | 21 см (регулюється) |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Задня кришка | Прозора |
| Вага, г | 120 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Тип цифр | Класичні |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Характеристики механізму | Автопідзавод, 25 каменів, Японія |
| Додатковий ремінець | Сталь |