








1 295 ₴
Оригінальний подарунок з ефектом сюрпризу!
Шукаєте незвичайний подарунок для коханої людини, друга чи колеги? Годинник у бляшанці від німецького бренда Vento — це креативний презент, який викликає бурхливі емоції. На вигляд це звичайна консервна банка, але варто дерти за кільце — і всередині виявляться стильний настільний годинник.
Переваги та особливості:
На вигляд — жерстяна банка консервів, але варто дерти за кільце та консерви перетворюються на оригінальний годинник із магнітною основою для кріплення на холодильник. Чудовий подарунок коханій людині, колезі чи другові. Приємне здивування і бурхливі емоції від побаченого практично гарантовані, що отримав від вас у подарунок банку консервів. Попросіть під час усіх наявних, відкрити її, сіпнувши за кільце, а потім спостерігайте за наступною реакцією оточення. Ви також можете вставити будь-яку картинку в цей годинник. Перед вручанням подарунка вставте світлину людини, яку хочете їх презентувати замість стандартного циферблата. Зробити це можна через потаємну систему знімного дна, цілісність банки водночас не порушується.
Годинник може стати Вашим ексклюзивним подарунком близькій людині. Задня панель можна відкрутити, вийняти вкладений принт і замінити його своєю фотографією. Водночас верхня кришка з кільцем залишиться неушкодженою і Ви, даруючи подарунок, зможете по-справжньому здивувати обдаруваного.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vento |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 85 мм |
| Глибина | 56 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Висота | 85 мм |