


5 395 ₴
Привнесіть родзинку у свій інтер'єр з оригінальними настільними годинником Balvi Words. Це не просто прилад для вимірювання часу, а стильний елемент декору, який привертає увагу та задає тон приміщення.
Чому варто вибрати годинник Balvi Words:
З першого погляду не кожен зрозуміє призначення такого атрибута. Адже стандартних цифр на ньому немає. Вони написані словами, білим шрифтом і розміщені по всій поверхні чорного атрибута строчками. Форма цього квадратного виробу. Сторони по 16,5 см. Зроблено з пластику. Електронний механізм надзвичайно видовищний, унікальний. Він точно не залишиться непоміченим, водночас потішить точністю. Прагнучи дізнатися про реальний час, необхідно до інформації літерами додавати значення точок внизу циферблата, щоб дізнатися хвилини. Спочатку звикнути до такого методу орієнтації здається складно. Але в швидкому часі адаптація, і аксесуар просто закохує.
Оригінальність і ноу-хау — не єдині показники роботи компанії Balvi. Не менш важливі:
Купите годинник Words , і вони обов'язково стануть улюбленим аксесуаром, чудовим подарунком!
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balvi |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 165 мм |
| Глибина | 44 мм |
| Висота | 165 мм |