




2 900 ₴
Додайте нотку природи та сучасний акцент у ваш інтер'єр із настільними годинником-будильником Gingko Brick. Виконані з натурального дерева, цей годинник поєднує в собі елегантний мінімалізм і неймовірну функціональність.
Чому варто вибрати Gingko Brick:
Годинник Gingko BRICK обладнані технологією світлодіодного дисплея, що активується простим клацанням пальців. Після клацання годинник по черзі показує час, дату та температуру. Коли вам потрібно перевірити час у темряві, просто злегка торкніться тумбочки або просто клацніть пальцями.
Час миттєво з'явиться для вас і автоматично вимкнеться, коли вам це більше не потрібно.
Матеріал:
Функціональність:
ренд Gingko славиться тим, що основна увага приділяється красивому дизайну та новітнім технологіям, водночас в основі лежить екологічність.
Мета — створювати сучасні, прості та функціональні продукти.
Gingko створений, щоб слугувати довго, а мінімалістичні стилі створені, щоб витримувати всі останні тенденції у світі дизайну та технологій.
Треба звернути увагу, що оригінальні продукти Gingko виготовляються з натуральних матеріалів, як-от бамбук та інші екологічно чисті породи дерева.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gingko |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Матеріал циферблата | Натуральне дерево |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Колір циферблату | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Термометр | Так |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие термометра | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Вага | 0.55 кг |