





1 350 ₴
Troika створила сумку на кермо для велосипедистів. Велосипедна сумка на кермо наповнена практичними функціями та готова до всього.
Сумка підходить як для передньої, так і задньої сторони керма.
Велосипедна сумка Troika захищає ваші речі завдяки брезентовому матеріалу, впевнено можете брати сумку на вулицю в дощ, всі ваші речі будуть надійно заховані від води. Сумка місткістю 4 л, обладнана просторим.;основне відділення на блискавці, що містить сітчасте відділення. Також у сумці передбачено вікно для смартфона. Сумка легко знімається завдяки гнучким кріпленням до керма за допомогою трьох ременів на липучці.
Продумана передня петля дає змогу легко прикріпити велосипедний ліхтар для безпеки.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Troika |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Тип велосипедної сумки | Сумка на кермо |
| Об`єм | 4 л |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Стать | Унісекс |
| Довжина | 24 см |
| Висота | 13 см |
| Ширина | 14 см |
| Колір | Чорний |
| Особливості велосумки | Непромокальність |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нейлон |
| Гарантійний термін | 12 міс |