


595 ₴
Шукаєте аксесуар, який витримає активні ігри, заняття спортом і водночас підкреслить індивідуальність вашої дитини? Skmei Boy — це ідеальне поєднання сучасного дизайну та «дорослих» характеристик у компактному корпусі. Цей годинник стане надійним супутником у будь-яких пригодах!
Модели Skmei витримують повсякденні навантаження і стабільно працюють навіть у складних погодних умовах. Це саме той аксесуар, який стане вашим надійним партнером у спорті, подорожах і щоденному ритмі життя.
Завдяки поєднанню високої якості та привабливого дизайну Skmei заслужено входить до найпопулярніших брендів на українському та європейському ринках.
Skmei Boy — модель розроблена для дітей віком від 4 років до 10 років. Завдяки невеликому розміру та яскравому дизайну, вона буде прекрасним подарунком хлопцям, а також дасть змогу дитині вивчати, як орієнтуватися в часі та розвиватися.
До кожної години додається офіційна гарантія 12 місяців.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Дитячі |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR |
| Колір корпусу | Синій |
| Колір браслета/ремінця | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 29 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 29х14 |
| Стиль | Класичний |
| Скло | Полікарбонатне |
| Застежка | Класична |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Колір ремінця | Блакитний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип індикації | Арабські цифри, індекси |
| Механізм | Кварцовий |
| Довжина ремінця | 19,5 см (регулюється) |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Вага, г | 60 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Хлопчики | Хлопчики |