







595 ₴
Подаруйте вашій дитині не просто аксесуар, а корисний ґаджет, який допоможе навчитися визначати час і стане улюбленою прикрасою. Годинник Skmei Kitty поєднують у собі милий дизайн, надійність і простоту у використанні.
Модели Skmei вирізняються підвищеною міцністю та функціональністю: вони витримують повсякденні навантаження, контакти з водою та стабільно працюють навіть у складних погодних умовах. Це саме той аксесуар, який стане вашим надійним партнером у спорті, подорожах і щоденному ритмі життя.
Завдяки поєднанню високої якості та привабливого дизайну Skmei заслужено входить до найпопулярніших брендів на українському та європейському ринках.
Skmei Kitty — модель розроблена для дівчат віком від 4 років до 10 років. Завдяки невеликому розміру та яскравому дизайну вона буде прекрасним подарунком дівчатам, а також дасть змогу дитині вивчати як орієнтуватися в часі та розвиватися.
До кожної години додається офіційна гарантія 12 місяців.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Дитячі |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Колір браслета/ремінця | Блакитний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 29.8 мм |
| Товщина | 9.9 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 29,8х9,9 |
| Стиль | Класичний |
| Скло | Полікарбонатне |
| Застежка | Класична |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Колір ремінця | Блакитний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип індикації | Арабські цифри, індекси |
| Довжина ремінця | 22 см (регулюється) |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Вага, г | 18,1 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Дівчата | Дівчата |