





13 450 ₴
Big Ben Color Cube 20W Maxi — це портативна акустична система, що поєднує потужний об'ємний звук і яскраве візуальне оформлення. Створена у формі куба, ця колонка стане центром уваги на будь-якій вечірці, забезпечуючи якісне звучання й атмосферну підсвітку. Завдяки продуманій конструкції, вона видає насичені баси та чіткі високі частоти.
Має дуже пристойний вигляд. Це білий куб на маленьких ніжках, який впишеться в будь-якому місці приміщення завдяки формі та кольору. Слугуватиме такий підсилювач довгі роки, тому що виготовлений якісно. Продається він упакованим у солідну картонну коробку. Купуйте ексклюзивний та якісний аксесуар від Big Ben.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bigben Interactive |
| Країна виробник | Франція |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Інтерфейси | USB |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Тип підключення | бездротове та дротове |
| Формат акустики | 2 |
| Живлення | від мережі, від акумулятора |
| Вид | мультимедійна система |
| Особливості | авторський дизайн, з підсвічуванням |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Вага, г | 698 |
| Матеріал корпуса | пластик |