

1 190 ₴
Оживіть свій робочий стіл за допомогою оригінальної дротової миші Satzuma Racer! Ця функціональна миша виготовлена в стильному корпусі ретро-гонічного автомобіля. Це не просто аксесуар для керування курсором, а й ефектний елемент декору, який стане чудовим подарунком для шанувальників автомобілів, геймерів і тих, хто цінує незвичайний дизайн на робочому місці.
Сама миша одночасно і кумедна, і функціональна, і має зручний дизайн. Працює з усіма комп'ютерами з простим роз'ємом USB. Так що, якщо вам потрібна класна, барвиста, ретро миша або для себе, або для подарунка комусь, то це саме те, що ви шукаєте!
Вона має ретроболочку та чудову якість збирання з реальними фарами, що світяться. Миша сама по собі дуже цікава та функціональна.
Особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Satzuma |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Великобританія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 800 dpi |
| Довжина | 166 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Висота | 104 мм |
| Вага | 181 г |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | USB-кабель |