




599 ₴
499 ₴
Показати оптові ціниSKMEI 2358 Solar — це сучасна модель для чоловіків, які цінують надійність і автономність. Головна особливість цього годинника — комбінована система живлення: вони працюють від звичайної батарейки, але підтримують заряд завдяки вбудованій сонячній панелі. Це ідеальний вибір для повсякденного використання, активного відпочинку та занять спортом.
Додаткові функції — як-от будильник, дата, день тижня та секундомір. Надійний корпус і якісний ремінець забезпечують комфортну посадку та стійкість до механічних пошкоджень.
Skmei 2358 — це баланс між технологічністю, витривалістю й чоловічим стилем. Такий годинник підкреслює характер власника та підійдуть як для ділового, так і для спортивного образу.
Принцип роботи сонячної батареї:
Комплект постачання:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Хакі |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Сонячна батарея |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 47 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Висота | 15 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина ремінця | 23 мм |
| Загальна довжина | 265 мм |
| Вага | 50 г |