






599 ₴
499 ₴
Показати оптові ціниSkmei 2497 — це ідеальний вибір для активних чоловіків, які цінують надійність і сучасний дизайн. Годинник виготовлений у спортивному стилі з акцентом на практичність. Завдяки легкому корпусу та нейлоновому ремінцю, вони практично не відчуваються на руці, забезпечуючи комфорт упродовж усього дня.
Ударостійкий корпус з ABS і водозахисту до 5 АТМ роблять модель надійним супутником на щодень. Чудово підійдуть для занять спортом, прогулянок або роботи.
Функції
Габарити:
Комплект постачання:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Тканинний |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати, Другий часовий пояс |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 46.2 мм |
| Ширина | 46.2 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Висота | 14 мм |
| Ширина ремінця | 26.7 мм |
| Вага | 35.4 г |