









3 895 ₴
North Edge Apache — це легендарний тактичний годинник, створений для спецслужб, військових, шанувальників активного відпочинку, походів і виживання. Модель поєднує в собі брутальний дизайн, надміцні матеріали та чималий набір функцій для навігації та моніторингу довкілля.
North Edge Apache Model D — це нова версія легендарної моделі North Edge Apache. Новинка отримала легший сучасний дизайн, має водостійкість 100 метрів, потужну батарею й механізм нового покоління. Вони спеціально розроблені для військових, пілотів і моряків, що працюють у надскладних умовах. Цей годинник призначений для використання в екстремальних ситуаціях, де точність, надійність і функціональність є критичними.
Часы от бренда North Edge можуть витримувати ультрахолодні температури, а також мають важливі функції, як-от компас, альтиметр, будильник та інші. Бренд North Edge має репутацію надійних і якісних годинників.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
ФункціїХарактеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Тканинний |
| Клас вологозахисту | WR 100 м (10 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Світовий час, Вічний календар |
| Спорт-функції | Барометр, Лічильник калорій, Секундомір, Таймер зворотнього відліку, Компас, Альтиметр |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 49.8 мм |
| Товщина | 15.6 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Тканинний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 49,8x15,6 |
| Стиль | Спортивний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 24 год |
| Застежка | Класична |
| Водостійкість | 10 атм — пірнання |
| Колір ремінця | Чорний |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Довжина ремінця | 27,5 см (регулюється) |
| Функції | Водостійкість 100 метрів, компас, альтиметр, барометр, секундомір, таймер, будильник, термометр, крокомір, лічильник калорій, календар, світовий час, професійний дайвінг, підсвітка |
| За діаметром годинника | Великі |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Характеристики механізму | Apache North Edge (Японія) |
| Наявність компаса | З компасом |
| Для військових | Тактичні |