








989 ₴
Naviforce Cube — це потужний наручний годинник, створений для чоловіків, які цінують витривалість, функціональність і брутальний дизайн. Модель виготовлена в масивному «кубічному» корпусі, який ідеально підходить як для тактичних завдань і активного відпочинку, так і для повсякденного носіння в міському ритмі.
Тактичні годинники Naviforce вирізняються своєю високою стійкістю до механічних пошкоджень і зношування. Вони витримують удари, падіння і надзвичайні навантаження, що забезпечує їхню надійну функціональність навіть у найскладніших умовах. Під час занять спортом, активного відпочинку або професійних завдань годинник Naviforce готові витримати випробування.
Щоб забезпечити точний хід годинника, комплектуються оригінальними кварцовими механізмами відомих виробників, як-от Citizen і Seiko. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю й довговічністю, що гарантує, що годинник Naviforce слугуватимуть вам упродовж багатьох років.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір браслета/ремінця | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 48 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 48х13 |
| Стиль | Спортивний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Скло | Полікарбонатне |
| Формат часу | 24 год |
| Застежка | Класична |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Колір ремінця | Сірий |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Довжина ремінця | 27 см (регулюється) |
| Функції | Будильник, підсвітка, секундомір, дата, день тижня |
| За діаметром годинника | Великі |
| Вага, г | 63 |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Для військових | Тактичні |