








1 195 ₴
Naviforce Post — це ідеальне поєднання брутального дизайну та японської точності. Модель створена для чоловіків, які цінують аксесуари в стилі Military або Sport-Casual. Завдяки масивному корпусу та багатофункціональному циферблату, цей годинник стане помітним акцентом у вашому образі, підкреслюючи статус і впевненість власника.
Годинник Naviforce вирізняються своєю високою стійкістю до механічних пошкоджень і зношування. Вони витримують удари, падіння і надзвичайні навантаження, що забезпечує їхню надійну функціональність навіть у найскладніших умовах. Під час занять спортом, активного відпочинку або професійних завдань годинник Naviforce готові витримати випробування.
Щоб забезпечити точний хід годинника, комплектуються оригінальними кварцовими механізмами відомих виробників, як-от Citizen і Seiko. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю й довговічністю, що гарантує, що годинник Naviforce слугуватимуть вам упродовж багатьох років.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Прямокутна |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 33 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 33х10 |
| Стиль | Класичний |
| Особливості | Установлювальним штифтом у першому положенні виставляється дата, у другому — час |
| Формат часу | 12 год |
| Застежка | Дворівнева |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип індикації | Индексы |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Синій |
| Довжина ремінця | 23 см (регулюється) |
| Функції | Показують дату |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Задня кришка | Закрита |
| Вага, г | 110 |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Тип цифр | Индексы |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Характеристики механізму | Seiko (Японія) |