









1 295 ₴
Додайте образу романтичності з вишуканою моделлю Naviforce Heart. Цей годинник створений для жінок, які цінують витончений дизайн і надійну якість. Головна особливість моделі — стильний циферблат з акцентом у формі серця, який робить аксесуар ідеальним подарунком для коханої людини або самої себе.
Щоб забезпечити точний хід, годинник комплектується оригінальними кварцовими механізмами відомих виробників. Ці механізми відомі своєю надійністю, точністю й довговічністю, що гарантує, що годинник Naviforce слугуватимуть вам упродовж багатьох років.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 36 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 36х14 |
| Стиль | Класичний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 12 год |
| Застежка | Кліпсова |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Колір ремінця | Сріблястий із золотистими вставками |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілковий) |
| Тип індикації | Індекси, арабські цифри |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Сріблястий |
| Довжина ремінця | 23 см (регулюється) |
| Функції | Будильник, підсвітка, секундомір, час показується на циферблаті та стрілками, дата |
| За діаметром годинника | Середні |
| Задня кришка | Закрита |
| Вага, г | 98 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Характеристики механізму | Японія |
| Для жінок | Для жінок |