








989 ₴
Додайте вишуканості вашому образу з годинником Poedagar Bali. Ця модель створена для жінок, які цінують класичний стиль із сучасними акцентами. Мінімалістичний дизайн циферблата в поєднанні з якісними матеріалами робить їх ідеальним аксесуаром як для ділової зустрічі, так і для романтичного вечора.
Кожна модель Poedagar — це:
Poedagar — це ідеальний вибір для ділових зустрічей, повсякденного стилю або особливих подій. Це не просто годинник — це вираження вашого смаку, впевненості та стилю.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Керамічний |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Золотий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 30 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина ремінця | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Керамічний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 30х9 |
| Стиль | Класичний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 12 год |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Колір ремінця | Золотистий із чорними вставками |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип індикації | Индексы |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Довжина ремінця | 20 см (регулюється) |
| За діаметром годинника | Середні |
| Задня кришка | Закрита |
| Вага, г | 100 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Тип цифр | Индексы |
| Для жінок | Для жінок |