








599 ₴
499 ₴
Показати оптові ціниSkmei 2497 — це ідеальний вибір для активних чоловіків, які цінують надійність і сучасний дизайн. Годинник виготовлений у спортивному стилі з акцентом на практичність. Завдяки легкому корпусу та м'якому каучуковому ремінцю, вони практично не відчуваються на руці, забезпечуючи комфорт упродовж усього дня.
Каучуковий ремінець (TPU) забезпечує щільне та комфортне прилягання, не натирає та стійкий до вологи. Ударостійкий корпус з ABS і водозахисту до 5 АТМ роблять модель надійним супутником на щодень. Чудово підійдуть для занять спортом, прогулянок або роботи.
Функції
Габарити:
Комплект постачання:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Електронний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Другий часовий пояс, Індикація місяця, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 46.2 мм |
| Ширина | 46.2 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Висота | 14 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Вага | 44.8 г |