






2 995 ₴
Кожна модель створена для чоловіків, які прагнуть підкреслити свій характер, індивідуальність і бездоганний смак.
WishDoIt — це більше, ніж годинник. Це вираження вашого стилю, впевненості та статусу.
Він матиме однаково доречний вигляд як у діловому середовищі, так і в повсякденному образі.
У комплекті надається офіційна гарантія на 12 місяців, що підтверджує якість і надійність бренда.
Примітка: Ремінець, який зображений на головному фото, є додатковим і вкладається в посилку окремо.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WishDoIt |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Римські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 41х15 |
| Стиль | Класичний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 12 год |
| Застежка | Дворівнева |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Колір ремінця | Чорний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип індикації | Римські цифри |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Сріблястий |
| Довжина ремінця | 21,5 см (регулюється) |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Задня кришка | Прозора |
| Фабрика складки | Китай |
| Вага, г | 120 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Характеристики механізму | Автопідзавод (Японія) |
| Додатковий ремінець | Сталь |