







1 895 ₴
Winner Status Rubber — це втілення стилю, надійності та чоловічого характеру. Модель виготовлена в дизайні «скелетон», який дає змогу спостерігати за чарівною роботою кожної шестерні механізму. Цей годинник ідеально підійде як для ділової зустрічі, так і для повсякденного використання, підкреслюючи статус свого власника.
Переваги годинника Winner:
Годинник Winner підкреслять ваш характер і стануть надійним аксесуаром на кожен день.
Характеристики:
Примітка: Ремінець, який зображений на головному фото, є додатковим і вкладається в посилку окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Римські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 43 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Шкіряний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 43х16 |
| Стиль | Класичний |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 12/24 год |
| Застежка | Класична |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Колір ремінця | Коричневий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Довжина ремінця | 22,5 см (регулюється) |
| За діаметром годинника | Середні |
| Задня кришка | Прозора |
| Вага, г | 100 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Тип цифр | Арабські цифри |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Додатковий ремінець | Каучук |