








2 195 ₴
WishDoIt Baks Premium — це втілення стилю, надійності та функціональності. Годинник створений для чоловіків, які цінують аксесуари з характером. Унікальний скелетонізований циферблат відкриває перед очима роботу механізму, перетворюючи звичайний аксесуар на витвір інженерного мистецтва.
Завдяки надійному японському механізму вони забезпечують стабільну роботу та довговічність, а незвичайні дизайнерські рішення роблять кожну модель унікальною. Це аксесуар для чоловіків, які цінують індивідуальність, стиль і ідеальну функціональність. WishDoIt — не просто годинник, а вираз вашого характеру.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WishDoIt |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Загальна довжина | 22.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 41х12 |
| Індикація | Минуть, секунди, годинник |
| Стиль | Класичний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 12/24 год |
| Застежка | Дворівнева |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип індикації | Індекси, римські цифри |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Довжина ремінця | 22,5 см (регулюється) |
| Функції | Система День-Ніч, час по 24-й шкалі, дата, місяць |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Задня кришка | Закрита |
| Вага, г | 160 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Додаткові характеристики | Індикація дати |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Характеристики механізму | Японія |
| Додатковий ремінець | Кожа |