







1 695 ₴
Winner BestSeller Sahara Gold — це аксесуар для чоловіків, які цінують класику в сучасному виготовленні. Головна особливість моделі — відкритий механізм («скелетон»), що дає змогу спостерігати за роботою кожної шестерні. Золотистий корпус у поєднанні з ефектним дизайном робить цей годинник центральним елементом будь-якого образу.
Переваги годинника Winner:
Годинник Winner підкреслять ваш характер і стануть надійним аксесуаром на кожен день.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Римські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Золотистий |
| Колір браслета/ремінця | Золотистий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 38 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 38х14 |
| Стиль | Класичний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 12/24 год |
| Застежка | Кліпсова |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Колір ремінця | Золотий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип індикації | Римські цифри |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Довжина ремінця | 21,5 см (регулюється) |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Задня кришка | Прозора |
| Вага, г | 100 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Тип цифр | Римські |
| Характеристики механізму | Автопідзавод |
| Додатковий ремінець | Нейлон |
| Тип стрілок | Фосфорні |