









699 ₴
599 ₴
Показати оптові ціни>Skmei 2351 — це сучасний тактичний годинник, створений для активних чоловіків, які цінують практичність і агресивний дизайн. Модель поєднує в собі надійність військового стилю та широкий функціонал цифрового ґаджета. Ідеально підходять для занять спортом, походів, риболовлі або повсякденного використання в міських умовах.
Комбінований циферблат забезпечує зручність під час перегляду часу. Підсвічування робить використання комфортним у темряві.
Міцний корпус захищає годинник від дрібних пошкоджень та щоденного зношування. Ремінець зручно сидить на руці та не викликає дискомфорту у разі тривалого носіння. Завдяки водозахисту модель можна не знімати під час контакту з водою. Годинник чудово підійде для роботи, прогулянок і поїздок. Они не привертають зайвої уваги, але справляють враження надійного аксесуару. Ергономічна конструкція робить носіння приємним. SKMEI 2351 — вибір тих, хто віддає перевагу стриманому стилю й довговічності.
Функції
Габарити:
Комплект постачання:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Другий часовий пояс, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 46 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Довжина | 51 мм |
| Висота | 14 мм |
| Ширина ремінця | 25 мм |
| Вага | 52 г |