



899 ₴
799 ₴
Показати оптові ціниМвже цей годинник від ТМ Skmei — це лаконічність рішень, стильний підхід, широкий і корисний функціонал і, безсумнівно, чудова якість збирання. Тому годинник Skmei витримують навантаження під водою, мають ударостійкість і слугують довгі роки.
Основною відмінністю цієї моделі зручний циферблат, на якому зчитувати інформацію буде легко та просто, навіть перебуваючи в активному русі. Призначена ця модель для різних видів спорту й активного відпочинку на свіжому повітрі. Їхній чудовий дизайн дає змогу універсально використовувати годинник, оскільки чудово поєднуються і з діловим стилем, і зі спортивним.
Основні функції
Комплект постачання:
Варіанти кольорів у наявності:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Цинковий сплав |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати, Другий часовий пояс |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 46 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Висота | 13 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Вага | 67 г |