





729 ₴
629 ₴
Показати оптові ціниЧоловічий наручний годинник Skmei 1155B Hamlet — це тактичний аксесуар, створений для тих, хто цінує надійність в екстремальних умовах і агресивний стиль «мілітарі». Головна особливість цієї модифікації — функціональний браслет із паракорду, який перетворює годинник на повноцінний інструмент виживання.
Годинник поєднує в собі масивний ударостійкий корпус і комбінований циферблат (аналоговий + цифровий). Вони спроєктовані для активного відпочинку, походів, полювання та спорту. Паракордовий ремінець ручного плетіння не тільки має ефектний вигляд на зап'ястку, але й за потреби розлітається в міцний трос завдовжки приблизно 2.5-3 метри, який може витримати чимале навантаження.
У застібку ремінця інтегровані додаткові інструменти: мінікомпас для орієнтування, свисток для подавання сигналів і вогнів (кремінь) для розведення багаття.
Основні переваги
Основні функції:
Габарити:
Комплект постачання:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Протиударні | Так |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Вага | 68 г |