








1 095 ₴
Жіночий годинник Naviforce Mira Beige Flower — це втілення ніжності, елегантності та практичності. Модель створена для дівчат, які цінують аксесуари, здатні підкреслити жіночність і легко адаптуватися під різний настрій або дрес-код.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naviforce |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 33 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 33х10 |
| Стиль | Класичний |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 12 год |
| Застежка | Класична |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Колір ремінця | Сірий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип індикації | Индексы |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Сірий |
| Довжина ремінця | 24 см (регулюється) |
| За діаметром годинника | Середні |
| Задня кришка | Закрита |
| Фабрика складки | Китай |
| Вага, г | 45 |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Тип цифр | Индексы |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Характеристики механізму | Японія |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Для жінок | Для жінок |
| Дівчата | Дівчата |