






1 195 ₴
Жіночий годинник Poedagar Present Beige Flower — це втілення ніжності, елегантності та весняного настрою. Модель створена для дівчат, які цінують витончені аксесуари та люблять змінювати образи під настрій. Головна особливість набору — наявність двох різних ремінців, що робить купівлю удвічі практичнішою.
Кожна модель Poedagar — це:
Poedagar — це ідеальний вибір для ділових зустрічей, повсякденного стилю або особливих подій. Це не просто годинник — це вираження вашого смаку, впевненості та стилю.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір циферблату | Бордовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 33 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 33х10 |
| Стиль | Класичний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 12 год |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Колір ремінця | Золотистий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип індикації | Індекси, римські цифри |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Бордовий |
| Довжина ремінця | 21 см (регулюється) |
| За діаметром годинника | Середні |
| Задня кришка | Закрита |
| Вага, г | 100 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Тип цифр | Індекси, римські цифри |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Для жінок | Для жінок |