







3 295 ₴
Тактичні годинники North Edge Apache Paracord Edition — це потужний багатофункційний інструмент, створений для екстремальних умов. Модель поєднує в собі естетику мілітарі та професійний набір датчиків для виживання, альпінізму та туризму.
Функціонал, який рятує:
Репутація та якість: North Edge довіряє серед професіоналів у різних сферах завдяки перевіреній на практиці надійності. Це бренд, який вибирають ті, хто не має права на помилку.
Гарантія впевненості: до комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців, що підтверджує високу якість
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | North Edge |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Спорт-функції | Секундомір, Барометр, Компас |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Тканинний |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 50x17 |
| Стиль | Спортивний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 12/24 год |
| Застежка | Класична |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Колір ремінця | Чорний |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Довжина ремінця | 24 см (регулюється) |
| Функції | Водостійкість 50 метрів, компас, барометр, педометр, секундомір, підсвітка, будильник. |
| За діаметром годинника | Великі |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Характеристики механізму | Apache North Edge (Японія) |
| Наявність компаса | З компасом |
| Додатковий ремінець | Паракорд |
| Для військових | Тактичні |