








4 195 ₴
Чоловічий механічний годинник Carnival London Sahara Gold — це втілення сучасної класики та надійності. Модель виділяється преміальним дизайном у золотистих тонах і відкритим механізмом, який дає змогу спостерігати за роботою кожної деталі.
Ми пропонуємо офіційну гарантію 12 місяців і є єдиними ексклюзивними представниками
Carnival в Україні гарантує оригінальність кожної моделі.
Основні переваги Carnival:
Годинник Carnival призначений для чоловіків, які цінують престиж, точність і безкомпромісну якість.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carnival |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Механічний |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Римські цифри |
| Скло | Сапфірове скло |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь вищої проби |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 40х13 |
| Стиль | Класичний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 12/24 год |
| Застежка | Фірмова Carnival |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Колір ремінця | Срібло із золотими вставками |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип індикації | Римські цифри, індекси |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Механізм | Механічний з автопідзаводом |
| Основний колір циферблата | Темно-синій |
| Довжина ремінця | 21 см (регулюється) |
| За діаметром годинника | Невеликі |
| Задня кришка | Прозора |
| Вага, г | 120 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Точність ходу | +/- 30 сек/день |
| Тип цифр | Римські |
| За територією механізму | З японським механізмом |
| Характеристики механізму | Автопідзавод, 25 каменів, Японія |
| Додатковий ремінець | Нейлон |