







1 089 ₴
Жіночий годинник Poedagar Passion White Flower — це втілення ніжності та сучасного стилю. Модель створена для тих, хто цінує естетику в деталях і шукає універсальний аксесуар, який легко адаптується під будь-який образ завдяки розширеній комплектації.
Дизайн і стиль
Головна особливість моделі — циферблат, прикрашений витонченим об'ємним зображенням білої квітки. Легкий перламутровий відлив і мінімалістичні годинникові мітки роблять годинник виразним, але не перевантаженим. Золотистий корпус у поєднанні з квітковим мотивом надає образу романтичності та весняної свіжості.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 33 мм |
| Товщина | 8.5 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 33х8,5 |
| Стиль | Класичний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Застежка | Дворівнева |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип індикації | Індекси, арабські цифри, римські цифри |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Сріблястий |
| Довжина ремінця | 21 см (регулюється) |
| Функції | дата |
| За діаметром годинника | Середні |
| Задня кришка | Закрита |
| Вага, г | 100 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Тип цифр | Індекси, арабські цифри, римські цифри |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Для жінок | Для жінок |