







1 029 ₴
929 ₴
Показати оптові ціниЧоловічий наручний кварцовий годинник Skmei 2210 — це поєднання строгого класичного стилю та сучасної функціональності. Модель розроблена для чоловіків, які цінують надійність і лаконічний дизайн, що підходить як під діловий костюм, так і під повсякденний гардероб у стилі casual.
Основні переваги:
Функції
Габарити:
Комплект постачання:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Аллою |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 58.2 мм |
| Товщина | 16.7 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Вага | 176.9 г |