




599 ₴
499 ₴
Показати оптові ціниДитячий наручний годинник Skmei 2218 — це поєднання спортивного мінімалізму та практичності, що ідеально підходить для активного способу життя. Завдяки універсальному дизайну та набору корисних функцій, вони стануть надійним аксесуаром як для тренувань, так і для повсякденного носіння.
Основні переваги
Функції поточний час, секундомір, будильник, дата, день тижня, підсвітка EL, перемикання між 12/24 годинним режимом, таймер зворотного відліку.
Розміри:
Комплект постачання:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Дитячі |
| Тип механізму | Електронний |
| Циферблат | Цифровий |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Комбінований |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір браслета/ремінця | Червоний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Другий часовий пояс, Індикація місяця, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 40.8 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Вага | 38.7 г |