








8 599 ₴
8 499 ₴
Показати оптові ціниГідромасажна ванна для ніг, масаж для ніг із підігріванням води, ванна для педикюру, СПА для ніг, SPA ванна для педикюру на колесах — це все гідромасажна ванна AUX-50. Зручна, потужна, якісна та надійна ванна для масажу ніг від відомого виробника гідромасажних ванн — ТМ AUX. Ця модель гідромасажної ванни поєднує в собі безліч функцій — підтримка потрібної Вам температури води, масажні ролики на всю довжину ступні, роликовий масаж, масаж за допомогою душу для ніг. Гідромасажна ванна має відсік для лікарських трав або спеціальних засобів для ножних ванн.
Призначена для професійного та домашнього використання. На наших підошвах є безліч біологічно активних точок, механічний вплив на які здатний сприятливо впливати на багато функцій організму. Масаж стоп зменшує ефект набряку ніг. Отік, тобто затримка рідини в ногах і кісточках, часто трапляється в багатьох людей. Зробити це допомагає масаж ніг і стоп на щоденній основі, у поєднанні з великою кількістю відпочинку та правильною дієтою.
Є низка медичних проблем, за яких лікарі рекомендують регулярно проводити приємні процедури масажу у ванночці:
Масаж ніг застосовують навіть під час лікування психічних симптомів, він призводить до зменшення відчуття тривоги на 50%. Під час проведення масажу роликами розминаються чутливі точки стопних м'язів, що мають рефлекторний зв'язок із внутрішніми органами. Кожна рефлекторна точка на нозі пов'язана з певним органом у формі 300 нервів. На кожній стопі майже 72 000 нервових закінчень, і всі вони пов'язані з хребтом, мозком, залозами, всіма органами та частинами тіла.
Використання масажера для ніг із підігріванням води AUX-50 розв'язує такі проблеми:
1. У стиснені терміни зняти втому, напруження, больові відчуття в нижніх кінцівках.
2. Підготувати стопи до педикюру — після процедури водного масажу шкіра стає м'якшою, пори розкриваються, і тому видалити мертві клітини та зрізати нігті набагато простіше.
3. Поліпшити кровообіг, зняти набряклість.
Також Ви можете покласти в гідромасажну ванну різні лікарські трави або накапати аромомасла. Масаж ступень відбувається за допомогою дії розташованих на дні пристрою спеціальних головок.
Модель обладнана акупунктурною поверхнею, за допомогою якої масажна дія виробляється на біологічно активні точки, що містяться на стопах ніг. Гідромасажні ванни використовують безліч людей у всьому світі, вони мають безліч позитивних відгуків!
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Тип | Масажна ванночка |
| Функціональність масажера | Роликовий масаж, Гідромасаж |
| Область застосування масажера | Ступні, Пальці ніг |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Максимальна температура нагріву води | 47 град. |
| Максимальний об'єм води | 10 л |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Вага | 4 кг |