








795 ₴
Жіночий годинник Skmei Vivo White — це гармонійне поєднання класичного стилю та сучасних матеріалів. Модель виготовлена в чистому білому кольорі, що робить її універсальним аксесуаром як для строгого ділового образу, так і для повсякденного стилю casual. Завдяки використанню полікарбонату та каучуку, годинник практично не відчувається на руці, забезпечуючи комфорт упродовж усього дня.
Основні переваги
До кожної години додається офіційна гарантія 12 місяців.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Формат часу | 12 годин |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір браслета/ремінця | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 42х11 |
| Стиль | Класичний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Скло | Полікарбонатне |
| Застежка | Класична |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Колір ремінця | Білий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип індикації | Арабські цифри, індекси |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Білий |
| Довжина ремінця | 23,5 см (регулюється) |
| Функції | Показують дату, день тижня |
| За діаметром годинника | Середні |
| Задня кришка | Закрита |
| Вага, г | 60 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Тип цифр | Арабські цифри, індекси |
| Для жінок | Для жінок |
| Колір ремінця/браслета | Білий |