









989 ₴
Skmei Brave ЗСУ — це лімітована серія легендарної моделі тактичних годинників, створена спеціально для тих, хто цінує витривалість, функціональність і національну символіку. На циферблаті годинника розміщений герб ЗСУ, що робить їх не просто інструментом вимірювання часу, а й символом непорушності.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Формат часу | 12/24 години |
| Скло | Пластикове |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Пластик |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Колір корпусу | Камуфляж |
| Колір браслета/ремінця | Камуфляж |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Другий часовий пояс, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Матеріал ремінця | Каучуковий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 50х19 |
| Стиль | Спортивний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Застежка | Класична |
| Водостійкість | 5 атм — плавання |
| Колір ремінця | Милитари |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілковий) |
| Тип індикації | Індекси, арабські цифри |
| Механізм | Кварцовий |
| Довжина ремінця | 24 см (регулюється) |
| Функції | Герб ЗСУ, секундомір, будильник, підсвітка, дата, день тижня, місяць, другий час (Dual Time) |
| За діаметром годинника | Великі |
| Вага, г | 60 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Можливість зняти ремінець | Немає |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Для військових | Тактичні |