









975 ₴
Жіночий механічний годинник Winner Gold II — це ефектний аксесуар для жінок, які цінують естетику класичної механіки та хочуть додати образу статусності. Модель виготовлена в стилі «скелетон», що дає змогу спостерігати за філігранною роботою внутрішнього механізму.
Часы Winner Gold II притягують погляд своїм розкішним золотистим виготовленням і прозорим циферблатом. Золотистий корпус і браслет із якісним напиленням гармонійно поєднуються з відкритим механізмом, створюючи образ у стилі «luxury».
Це не просто прилад для вимірювання часу, а справжня прикраса. Завдяки прозорій задній кришці та тому, що немає класичного циферблата, ви можете бачити кожен рух шестереня. Модель чудово підходить як для ділових зустрічей, так і для вечірніх виходів, підкреслюючи індивідуальність і витончений смак власниці.
Годинник Winner підкреслять ваш характер і стануть надійним аксесуаром на кожен день.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Стать | Жіноча |
| Тип механізму | Механічний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Римські цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Шкіряний |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір браслета/ремінця | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 39 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 39х12 |
| Стиль | Класичний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 12/24 год |
| Застежка | Прозора |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Колір ремінця | Чорний або коричневий |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип індикації | Римські цифри |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Механізм | Механічний |
| Довжина ремінця | 21,5 см (регулюється) |
| За діаметром годинника | Середні |
| Вага, г | 100 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Ремінець/браслет | Ремінець |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Тип цифр | Римські |
| Для жінок | Для жінок |
| Тип стрілок | Фосфорні |