





895 ₴
Чоловічий наручний годинник Curren Aqua — це поєднання спортивного драйву та класичної елегантності. Модель створена для активних чоловіків, які цінують надійність і хочуть мати статусний вигляд, не переплачуючи за гучне ім'я бренда.
Основні переваги:
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curren |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Колір браслета/ремінця | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 40 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |