







1 495 ₴
Skmei Molot Green Stryker — це потужний тактичний годинник, створений для екстремальних умов. Модель поєднує в собі агресивний мілітарі-дизайн в оливковому кольорі та підвищену стійкість до навантажень.
Основні переваги:
До кожної години додається офіційна гарантія 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Клас вологозахисту | WR 30 м (3 атм) |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 49 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина ремінця | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри, мм | 49х17 |
| Стиль | Спортивний |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| Формат часу | 12/24 год |
| Застежка | Кліпсова |
| Водостійкість | 3 атм — мити руки |
| Колір ремінця | Чорний |
| Тип циферблата | Комбінований (аналогово-стрілковий) |
| Тип індикації | Арабські цифри |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Чорний |
| Довжина ремінця | 23,5 см (регулюється) |
| Функції | Секундомір, таймер, будильник, підсвітка, час показується на циферблаті та стрілками, дата, день тижня, місяць |
| За діаметром годинника | Великі |
| Фабрика складки | Китай |
| Вага, г | 60 |
| Форма корпусу | Круглий |
| Додаткові характеристики | Індикація місяця |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Можливість зняти ремінець | Да |
| Для чоловіків | Для чоловіків |
| Додатковий ремінець | Нейлон |
| Для військових | Тактичні |